Wszystkiego najlepszego, Drogie Mamy!

 
 

W tym pięknym dniu, jakim jest Dzień Matki, pragnę życzyć Wam wszystkim, Drogie Mamy, radości z macierzyństwa, cierpliwości i pogody ducha.

Nie ma większej miłości niż miłość matki do dziecka. Patrzenie, jak nasze pociechy rosną, stawiają pierwsze kroki, stają się coraz bardziej samodzielne, idą do szkoły, buntują się, w końcu wyfruwają z gniazda i idą swoją drogą – to niepowtarzalne doświadczenie, którego nie można porównać z żadnym innym. To niesamowita przygoda, ale też ogromne wyzwanie i odpowiedzialność. Mamą jest się całe życie – nie ma znaczenia, czy nasze dzieci mają kilka, kilkanaście, czy kilkadziesiąt lat. Zawsze będziemy się o nie troszczyć i martwić, wspierać je z całych sił.

W tym pięknym dniu, jakim jest Dzień Matki, pragnę życzyć Wam wszystkim, Drogie Mamy, radości z macierzyństwa, cierpliwości, której czasem trochę brakuje, pogody ducha i spokoju. Życzę Wam, żebyście zawsze miały wsparcie w swoich bliskich, niech na Waszych twarzach jak najczęściej gości uśmiech. Wszystkiego najlepszego!

Z serdecznymi pozdrowieniami,

Elżbieta Rafalska